Emekci bir ailenin cocuğu olarak  sarı mavi ve yeşilin birleştiği şirin ilçe Kdz Ereğli’de doğup büyüdüm. Sıcacık sevgi dolu kollar arasında şekillendi bütün gerçeklerim. İş hayatına Eğitim döneminde başlayarak,  işletme branşını  çalışma hayatının getirdiği tecrübelerle  harmanladım.

Onyedi yıldır Turizm sektöründe bir çok elçiliğe hizmet veriyorum.

Sevgiyle büyüyen dostluklar sayesinde farklı kültürleri tecrübe etme şansına sahip oldum. Ülkemizi yıllarca en aydınlık  şekilde  tüm misafirperver kimliğimle temsil etmenin grurunu yaşıyorum.

Çalışma şartlarımız diger pencereden sempatik görünsede  tamamen diplomatik prensiplerin sorumluluğunu taşıması oldukça ağır yükleri de beraberinde getirdi.  Motivasyon  ve yeni kültürleri keşfetme merakımla sık sık seyahat ederek iş hayatının stresini üzerimden atmaya çalışıyorum.

Bir gün ,yoğun tempolu çalışma sürecinin ardından kendimi cennet kokan  zeytin bahçelerinin içinde gezinirken buldum.Herşey bir tesadüf müydü bilemiyorum. Uzaktan hayranlıkla izlediğim  ağaçların içinde nefes alıyordum. Yüzümü okşayan rüzgarın  şefkatiyle doldu içim.

Güneş ışığı değdiğinde bir kadının gerdanında ki mücevher gibi parlıyordu yapraklar.

Bu ağaçlarının gövdelerine hiç dikkat ettiniz mi? Sanki hepsi ayrı kimliklere bürünmüş kişikleri olan, manevi güçleri yansıtıyordu. Merak ve hayretle izlerken tüm ayrıntıları; onlardan biri oluverdim birden.

Döndüğümde gözlerimdeki fotoğraf kareleri aklımdan  çıkmadı.. Araştırmaya başladım zeytin ağacına ait ne varsa… Tüm ağaçların ilk’i olarak kutsal kitaplarda yer alması, efsanelerde refahı ve bolluğu temsil etmesi, barışın vazgeçilmez simgesi, ölümsüz ağacın meyvesi tartışılmaz zeytinyağı iksiri…

Gönlüme düştüğü günden beri bir hayaldi zeytin bahçeleri. Nerden bilebilirdim ki en özel duygularımın vesilesiyle beni kendine çektiğini. Aşk içinde aşk yaşadınız mı hiç bir hasat vakti ? Biraz kırgın biraz derin  ama ilahi olduğu kesin.

Bu hikayedeki aşk emeğe, emekse bir değere dönüştü. Ölümsüz ağaçların meyveleri ile birleşti benim hikayem.  ‘’ŞÖLEN ANIK’’ la tescilledim bu gönül hasadını; tüm kalplerde yaşasın, mutluluk sağlık versin diye.

Bir anne titizliği ve şevkati ile hazırlamaya başladım zeytin ana’nın meyvesini.. Sağlıklı nesiller yetiştirmek sorumluluğu altında üstüme düşenin en iyisini yapmaya kararlıyım. Kaz dağlarının bize armağan ettiği sağlığı  sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindeyim. Doğanın tüm saflığını, içimizdeki sevgiyi katarak Zeytinyağı ve zeytinyağı sabunlarımızla  sizlere taşıyoruz.

Yılların emeğiyle kurduğumuz gönül ve güven köprüsünü önce sağlık diyerek; hazırladığımız ürünleri sizlere sunmanın heyecanını bir  ömür boyu  yaşayıp yaşatacağız.